علم اطلاعات و دانش شناسی(کتابداری و اطلاع رسانی)

با سلام.اینجانب مجتبی مخبری دانشجوی کارشناسی کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه تهران، ورودی 1389 هستم و در راستای اطلاع رسانی به جامعه کتایداری و اخبار و فعالیت های مربوط به این حوزه تمام تلاش خود را انجام میدهم تا جامعه کتابداری و فعالیت های گسترده آن را به همگان بشناسانم. دوستان هم درباره وبلاگ و مطالبش اگر نظر بدهند بسیار ممنون میشوم. با تشکر

پنجمین همایش ملی انجمنهای علمی دانشجویی کتابداری و اطلاع رسانی (ادکا) برگذار شد
ساعت ٤:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢٤  کلمات کلیدی: همایش کتابداری، بازار کار و کارآفرینی ، همایش سراسری ادکا ، اعتراض به حذف پست کتابدار از مدارس

پنجمین همایش ملی انجمنهای علمی دانشجویی کتابداری و اطلاع رسانی (ادکا) در تاریخ 22/09/1391 در تالار کوثر دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران به میزبانی این دانشگاه با موضوع بازار کار و کار آفرینی در کتابداری و اطلاع رسانیبرگذار گردید.

در این همایش که از ساعت 9 صبح تا 18 برگذار شد، چهره های بزرگ کتابداری و اطلاع رسانی سراسر ایران حضور داشتند که از آن جمله میتوان به جناب آقای دکتر جعفر مهراد، چهره ماندگار کتابداری و اطلاع رسانی و عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز و رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) اشاره کرد. بزرگان دیگر نیز حاضر بودند که شایسته است نام آنها را نیز در این لیست آورد:  جناب آقای دکتر غلامرضا فدایی، استاد تمام و مدیرگروه دانشگاه تهران، جناب آقای دکتر حسن زاده، عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس، جناب آقای دکتر رحمت ا... فتاحی، هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد، جناب آقای دکتر سعید رضایی شریف آبادی، عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا ، جناب آقای دکتر نادر نقشینه، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و جمعی از بزرگان دیگر.

این همایش در سطح ملی برگذار گردید و از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار بود .

متن گزارش همایش را از اینجا ببینید.

برای دیدن گزارش تصویری این همایش اینجا را کلیک کنید.

جالب توجه آنکه بخشی از این همایش و در مقابل در ورودی همایش میزی را برای امضا کردن اعتراض به حذف پست کتابدار از مدارس را قرار داده بودند و تندیسی را که متن آن نامه به وزیر آموزش و پرورش بود نیز قرار گرفته بود که 150 نفر از حاضران در همایش آن را امضا کردند و مخالفت خود را با این موضوع اعلام کردند. میتوانید گزارش این خبر را نیز از اینجا بخوانید.