علم اطلاعات و دانش شناسی(کتابداری و اطلاع رسانی)

با سلام.اینجانب مجتبی مخبری دانشجوی کارشناسی کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه تهران، ورودی 1389 هستم و در راستای اطلاع رسانی به جامعه کتایداری و اخبار و فعالیت های مربوط به این حوزه تمام تلاش خود را انجام میدهم تا جامعه کتابداری و فعالیت های گسترده آن را به همگان بشناسانم. دوستان هم درباره وبلاگ و مطالبش اگر نظر بدهند بسیار ممنون میشوم. با تشکر

سخنرانی دکتر حری در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات
ساعت ٩:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٢۸  کلمات کلیدی: دکتر حری ، پژوهشگاه علوم و فناوری ، ایران داک ، irandocacir

به نام خدا

با سلام و عرض احترام، به آگاهی می‌رساند سی و چهارمین  سخنرانی پژوهشگاه علوم و فنّاوری اطلاعات ایران، با عنوان: « اخلاق پژوهش و نگارش» با سخنرانی جناب آقای دکتر عباس حــرّی، استاد دانشگاه تهران، روز چهارشنبه 06/10/1391رأس ساعت 14، در تالار اجتماعات پژوهشگاه علوم و فنّاوری اطلاعات ایران به نشانی:تهران، خیابان انقلاب، تقاطع فلسطین، ضلع جنوب شرقی،پلاک 1090 طبقه ششم برگزار می‌شود.

این سخنرانی به طور زنده و از طریق اینترنت نیز به نشانی http://irandoc.ac.ir/spresentation/live.html برای همة کاربران قابل دسترس خواهد بود و کاربران می‌توانند در طی سخنرانی، پرسشهای خود را از طریق رایانامةscirel@irandoc.ac.irمطرح نمایند.

از علاقه مندان تقاضا می‌شود در صورت تمایل به شرکت در سخنرانی، به نشانی http://irandoc.ac.ir/forms/register.aspx مراجعه فرمایند.

با تشکر

مژگان التماسی