علم اطلاعات و دانش شناسی(کتابداری و اطلاع رسانی)

با سلام.اینجانب مجتبی مخبری دانشجوی کارشناسی کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه تهران، ورودی 1389 هستم و در راستای اطلاع رسانی به جامعه کتایداری و اخبار و فعالیت های مربوط به این حوزه تمام تلاش خود را انجام میدهم تا جامعه کتابداری و فعالیت های گسترده آن را به همگان بشناسانم. دوستان هم درباره وبلاگ و مطالبش اگر نظر بدهند بسیار ممنون میشوم. با تشکر

معرفی کتاب
ساعت ۸:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱٠/۱  کلمات کلیدی: کتاب کتابخانه های دیجیتال: مبادله اطلاعات ، جناب آقای دکتر مهدی علیپور حافظی ، کتاب برگزیده در دومین دوره کتاب سال دانشگاه اصفهان ، کتاب برگزیده سال

کتاب «کتابخانه ­های دیجیتال: مبادله اطلاعات» منتشر شد

افتخاری دیگر برای جامعه علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری) ایران

انتخاب کتاب " کتابخانه­های دیجیتال: مبادله اطلاعات " تألیف جناب آقای دکتر مهدی علیپور حافظی به عنوان کتاب برگزیده سال در دومین دوره انتخاب کتاب سال دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و همچنین جشنواره پژوهش سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران را به ایشان و جامعه علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری) ایران صمیمانه تبریک عرض می­نمایم و برای ایشان آرزوی موفقیت­های روزافزون را داریم.

کتاب «کتابخانه ­های دیجیتال: مبادله اطلاعات» به قلم دکتر مهدی علیپور حافظی، استادیار پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران از سوی انتشارات سمت منتشر شد و در اختیار جامعه علمی کشور قرار گرفت.

دکتر مهدی علیپور حافظی، نویسنده این اثر اظهار داشت: "ظهور وب و ارائه امکان دستیابی به اطلاعات در سریع­ترین زمان ممکن، رفتار اطلاعاتی افراد را تغییر داده است. افراد برای دستیابی به اطلاعات مورد نیاز خود دیگر سراغ رسانه­ های سنتی نمی­روند و وب را به­عنوان اولین محل برای این منظور می­گزینند. لذا این پدیده نوظهور، جایگزین کتابخانه­ها و مراکز اطلاعات سنتی در ایجاد امکان دسترسی به اطلاعات شده است."

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد این کتاب میتوانید اینجا کلیک کنید.

با تشکر مریم هزار جریبی