علم اطلاعات و دانش شناسی(کتابداری و اطلاع رسانی)

با سلام.اینجانب مجتبی مخبری دانشجوی کارشناسی کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه تهران، ورودی 1389 هستم و در راستای اطلاع رسانی به جامعه کتایداری و اخبار و فعالیت های مربوط به این حوزه تمام تلاش خود را انجام میدهم تا جامعه کتابداری و فعالیت های گسترده آن را به همگان بشناسانم. دوستان هم درباره وبلاگ و مطالبش اگر نظر بدهند بسیار ممنون میشوم. با تشکر

تبدیل دانشگاه علوم پزشکی یزد به قطب علمی آموزشی جهان
ساعت ٤:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱٠/۱٠  کلمات کلیدی: معاون آموزشی وزارت بهداشت ، دانشگاه علوم پزشکی یزد ، قطب علمی آموزشی جهان

معاون  آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار تبدیل شدن دانشگاه علوم  پزشکی یزد به قطب علمی آموزشی علوم پزشکی در جهان اسلام شد.

دکتر محمدعلی محققی در نشست بررسی سفر استانی  مدیران معاونت آموزشی به دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: برای رسیدن به این  هدف باید برنامه‌ریزیهای دقیقی در این دانشگاه انجام شود و در این زمینه  می‌توانید مشاوره و اطلاعات لازم را از مدیران آگاه داشته باشید.

وی افزود: دانشگاهها باید عزم و اراده در تحقق ارجعیت علمی داشته باشند و  اولویت فعالیتهای خود را بر روی اجرای اسنادی مانند سند جامع علمی کشور،  نقشه جامع علمی سلامت، سند آمایش سرزمین و سایر اسناد بالادستی نظام سلامت  داشته باشند.

معاون آموزشی با تاکید بر ارتقای علمی اساتید و دانشجویان گفت: برای ارتقا  سطح علمی دانشجویان و اساتید و نقش آفرینی بیشتر هیات علمی باید فعالیت  های مناسبی در دانشگاهها انجام شود و دانشگاه علوم پزشکی یزد می تواند  الگوی مناسبی از هیات علمی را به سایر مراکز آموزش عالی ارائه دهد و الهام  بخش دانشگاههای دیگر باشد.

ادامه خبر را از اینجا بخوانید....

با تشکر زهرا پازیار