مراسم بزرگداشت روز کتابدار در دانشگاه تهران برگذار شد

با سلام و احترام 
دیروز مورخ1391/08/27 در تالار دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران به منظور بزرگداشت روز کتابدارف مراسمی از ساعت 14- 16 با حضور بزرگان کتابداری ایران برگذار شد.
در این مراسم با شکوه در ابتدا استاد گرامی جناب آقای دکتر عباس حری با سخنرانیشان حاضران را به فیض رساندند.
سپس سرکار خانم نوش آفرین انصاری از استادان با تجربه در زمینه کودک و رئیس هیئت مدیره شورای کتاب کودک از تجربیاتشان در زمینه کتابداری گفتند.
استاد عزیز دیگر سرکار خانم فاطمه مرتضایی فرد بودند که فرمودند: از کتابدار بودنشان همیشه خوشحال بودند و همیشه به این رشته افتخار میکردند.
جناب آقای دکتر فدایی مدیر گروه دانکشکده کتابداری و اطلاع رسانی و دکتر نادر نقشینه عضو هیئت علمی این دانشکده از دیگر سخنرانان این مراسم بودند که از تجربیاتشان در زمینه کتبداری برای حاضران گفتند.
این مراسم با حضور دیگر اساتید این رشته برگذار شد.از جمله: سرکار خانم فریبا افکاری، سرکار خانم لیلا مکتبی فرد و دگر بزرگان کتابداری.
شایان ذکر است در این مراسم دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی نیز حضور داشتند.
جا دارد از کلیه افرادی که در برگذاری این جشن همکاری بسیار زیادی کردند تشکر ویژه ای داشته باشم.
جناب آقای دکتر نادر نقشینه که در ابتدا هزینه اولیه را برای انجمن علمی فراهم کردند تا بتوانیم این مراسم رابرگذار کنیم.
سرکار خانم سپیده فهیمی فر که بسیار زیاد در همه امور با ما همکاری کردند و برنامه تمام قسمت های این مراسم را با چیدمانی عالی فراهم کردند و زبان اینجانب از گفتن زحمات ایشان عاجز است.
سرکار خانم سعیده سعادتیان دبیر انجمن علمی دانشگاه تهران و مجری برنامه سرکار خانم معصومه خیری که در همه امور یار همیشه همراه بنده در برگذاری این مراسم بودند.
از دیگر همکلاسیهایم به خاطر کمک در برگذاری این مراسم واقعا ممنون و متشکرم و جا دارد که نام آنها را در اینجا ذکر کنم.
خانم ها: الهه محمدی فرود، مژگان التماسی، فرزانه کشاورز امامی، مریم هزار جریبی، مریم ویسی، زهرا پازیار و سپیده نقوی الحسینی.
آقایان: حمید تلخابی و بهروز رسولی
درنهایت جا دارد که از زحمات سرکار خانم فرحناز  سلطانی دانشجوی کارشناسی ارشد این رشته در دانشگاه تهران تقدیر و تشکر به عمل بیاورم.
واقعا دست گل همه عزیزان درد نکنه.
 

از  تک تک دوستانم در برگزاری  این مراسم کمال تشکر را دارم .
گزارش برگزاری این مراسم را در لیزنا  بخوانید 
/ 1 نظر / 16 بازدید
معصومه خیری

من هم از تمامی دوستان سپاسگزارم...به ویژه جناب آقای مخبری